Telewizja światłowodowa

Telewizja Światłowodowa Cyfrobit to najnowocześniejsza oferta dla całej rodziny. Duży wybór programów w cyfrowej jakości obrazu i dźwięku oraz użyteczne funkcje umilą czas przed telewizorem. Dekoder jest wyposażony w intuicyjny i przyjazny dla oka interfejs użytkownika oraz umożliwia: pauzowanie, nagrywanie lub oglądanie od początku. Zapraszamy do skorzystania z wyjątkowej oferty Telewizji Światłowodowej i wybór jednego z 3 podstawowych pakietów.

TV Smart

49 zł/mc

TV Optimum

64 zł/mc

TV Platinum

94 zł/mc

Informacje dodatkowe

Możliwość oglądania telewizji na wielu telewizorach w domu dzięki opcjonalnej usłudze Multitoom - 15zł miesięcznie za każdy kolejny dekoder. Przygotowanie instalacji w budynku pod Telewizję lub Multiroom - według indywidualnej wyceny (wymaganie połączenie kablowe LAN pomiędzy routerem a dekoderem TV STB).

Kanały premium HBO i Canal+

Opcjonalnie proponujemy pakiet kanałów Canal+ Prestige (11 kanałów) w cenie od 49,90 zł/mc lub Canal+ Select (6 kanałów, bez sportowych) w cenie od 44,90 zł/mc. przy umowie na 12-miesięcy. Do pakietów Optimum i Platinum można dokupić dodatkowo zestaw kanałów HBO (3 kanały) w cenie 29,90 zł/mc.