Telewizja światłowodowa

2022-kompozycja-2tv

Telewizja Światłowodowa Cyfrobit to najnowocześniejsza oferta dla całej rodziny. Duży wybór programów w cyfrowej jakości obrazu i dźwięku oraz użyteczne funkcje umilą czas przed telewizorem. Dekoder jest wyposażony w intuicyjny i przyjazny dla oka interfejs użytkownika oraz umożliwia: pauzowanie, nagrywanie lub oglądanie od początku.

TV Platinum

94 zł/mc

TV Optimum

64 zł/mc

TV Smart

49 zł/mc

TV Start

49 zł/mc

Jesteśmy elastyczni! Dajemy Ci szansę na dostosowanie naszych usług do Twoich potrzeb. Wybierz odpowiedni dla Ciebie Internet i Telewizję.

Opłaty aktywacyjne

Aktywacja dostępu do Internetu jednorazowo - 49zł.
Aktywacja każdego dekodera IPTV jednorazowo - 49zł.

Multiroom - oglądaj na kilku telewizorach

Możliwość oglądania telewizji na wielu telewizorach w domu dzięki opcjonalnej usłudze Multitoom - 15zł miesięcznie za każdy kolejny dekoder. Przygotowanie instalacji w budynku pod Telewizję lub Multiroom - według indywidualnej wyceny (wymaganie połączenie kablowe LAN pomiędzy routerem a dekoderem TV STB).

Kanały premium HBO i Canal+

Opcjonalnie proponujemy pakiet kanałów Canal+ Prestige (11 kanałów) w cenie od 49,90 zł/mc lub Canal+ Select (6 kanałów, bez sportowych) w cenie od 44,90 zł/mc. przy umowie na 12-miesięcy. Do pakietów Optimum i Platinum można dokupić dodatkowo zestaw kanałów HBO (3 kanały) w cenie 29,90 zł/mc.